T.C.
OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Harita Mühendisliği Bölümü (NÖ)
1. Sınıf Haftalık Ders Programı
Günler/Saat
|
08:15-09:00
|
09:15-10:00
|
10:15-11:00
|
11:15-12:00
|
13:15-14.00
|
14:15-15:00
|
15:15-16.00
|
16.15-17:00
|
Pazartesi
|
HRM114
Fizik II
Prof. Dr. Halide ŞAHAN
|
|
|
|
|
Salı
|
|
|
|
|
HRM106
Ölçme Bilgisi II
Dr. Öğr. Üyesi Selim Serhan YILDIZ
|
Çarşamba
|
|
HRM112
Matematik II
Dr. Öğr. Üyesi Aykut EMNİYET
EA 103
|
TDII
Türk Dili II
Öğr. Gör. Funda Yıldırım
(Online)
|
ATA102
Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi II
Doç. Dr. Ebru GÜHER
(Online)
|
Perşembe
|
|
|
HRM108
İş Sağlığı ve Güvenliği
Dr. Öğr. Üyesi Bahadır ÇELİK
|
YDL102
Yabancı Dil II
Öğr. Gör. Mehmet DURMAZ
(Online)
|
|
Cuma
|
HRM110
Arazi Çalışması I
Dr. Öğr. Üyesi Selim Serhan YILDIZ
|
|
|
|
|
2. Sınıf Haftalık Ders Programı
Günler/Saat
|
08:15-09:00
|
09:15-10:00
|
10:15-11:00
|
11:15-12:00
|
13:15-14.00
|
14:15-15:00
|
15:15-16.00
|
16.15-17:00
|
Pazartesi
|
|
|
HRM210
Sayısal Görüntü İşleme
Dr. Öğr. Üyesi Pınar KARAKUŞ
CBS LAB-ED 119
|
HRM216
Sayısal Yöntemler
Dr. Öğr. Üyesi Bahadır ÇELİK
CBS LAB-ED 119
|
|
Salı
|
HRM220
Akademik Türkçe
Dr. Öğr. Üyesi Selim Serhan YILDIZ
|
|
HRM214
Mühendislik Etiği
Dr. Öğr. Üyesi Ceren YAĞCI
CBS LAB-ED 119
|
|
|
Çarşamba
|
|
HRM204
Koordinat Sistemleri ve Harita Projeksiyonları
Doç. Dr. Fazıl NACAR
Bölüm Toplantı Salonu
|
HRM202
Hata Teorisi ve Parametre Tahmini
Dr. Öğr. Üyesi Selma ZENGİN KAZANCI
Bölüm Toplantı Salonu
|
|
Perşembe
|
HRM206
Bilgisayar Destekli Harita Tasarımı
Doç. Dr. Nuri ERDEM
CBS LAB-ED 119
|
HRM212
Taşınmaz Hukuku
Doç. Dr. Nuri ERDEM
Bölüm Toplantı Salonu
|
HRM208
Yapısal Alet Bilgisi
Doç. Dr. Nuri ERDEM
Bölüm Toplantı Salonu
|
Cuma
|
|
|
|
|
HRM218
Arazi Çalışması II
Dr. Öğr. Üyesi Selim Serhan YILDIZ
|
3. Sınıf Haftalık Ders Programı
Günler/Saat
|
08:15-09:00
|
09:15-10:00
|
10:15-11:00
|
11:15-12:00
|
13:15-14.00
|
14:15-15:00
|
15:15-16.00
|
16.15-17:00
|
Pazartesi
|
|
|
HRM306
Kentsel Alan Düzenlemesi
Doç. Dr. Fazıl NACAR
Bölüm Toplantı Salonu
|
|
|
|
|
Salı
|
|
HRM312
Mühendislik Ölçmeleri
Doç. Dr. Fazıl NACAR
Bölüm Toplantı Salonu
|
HRM320
Taşınmaz Değerlemesi
Doç. Dr. Nuri ERDEM
Bölüm Toplantı Salonu
|
|
|
Çarşamba
|
|
|
|
|
HRM308
Coğrafi Bilgi Sistemleri
Dr. Öğr. Üyesi Ceren YAĞCI
CBS LAB-ED 119
|
|
Perşembe
|
|
HRM310
Jeodezik Ağ Tasarımı
Dr. Öğr. Üyesi Selma ZENGİN KAZANCI
Bölüm Toplantı Salonu
|
HRM302
Fiziksel Jeodezi
Dr. Öğr. Üyesi Selma ZENGİN KAZANCI
EB 102
|
|
|
Cuma
|
|
|
|
|
HRM304
Fotogrametri II
Dr. Öğr. Üyesi Pınar KARAKUŞ
CBS LAB-ED 119
|
|
4. Sınıf Haftalık Ders Programı
Günler/Saat
|
08:15-09:00
|
09:15-10:00
|
10:15-11:00
|
11:15-12:00
|
13:15-14.00
|
14:15-15:00
|
15:15-16.00
|
16.15-17:00
|
Pazartesi
|
HRM412
İmar Uygulamaları
Doç. Dr. Fazıl NACAR
Bölüm Toplantı Salonu
|
|
|
HRM402
Bitirme Projesi
Doç. Dr. Fazıl NACAR
|
|
|
Salı
|
HRM402
Bitirme Projesi
|
HRM416
Kent Bilgi Sistemleri
Dr. Öğr. Üyesi Ceren YAĞCI
CBS LAB-ED 119
|
|
|
HRM426
Yerel Yönetimlerde Harita Mühendisliği
Doç. Dr. Nuri ERDEM
Bölüm Toplantı Salonu
|
HRM402
Bitirme Projesi
Dr. Öğr. Üyesi Selim Serhan YILDIZ
|
Çarşamba
|
|
|
HRM410
GNSS Uygulamaları ve Veri Analizi
Dr. Öğr. Üyesi Selma ZENGİN KAZANCI
CBS LAB-ED 119
|
HRM406
Sayısal Fotogrametri
Dr. Öğr. Üyesi Pınar KARAKUŞ
EI 107
|
|
|
Perşembe
|
|
|
|
|
HRM404
Coğrafi Bilgi Sistemlerinde Programlama
Dr. Öğr. Üyesi Bahadır ÇELİK
CBS LAB-ED 119
|
|
|
Cuma
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ. HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI