Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Ders Programı

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

2023-2024 GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI

 

PAZARTESİ

Saat

1. SINIF

2. SINIF

3.SINIF

4 SINIF

08:15-09:00

BMB 101 Matematik- I - A

Dr. Öğr. Ü. Özcan YIRTICI    EB204//

BMB 109 Algoritma ve Programlama I-B

Doç. Dr. Mehmet Fatih TEFEK   EH B09

 

 

 

09:15-10:00

 

BMB 311 Bilgisayar Ağları

Dr. Öğr. Ü. Muhammet Talha KAKIZ

EB304

BMB 417 Yapay Sinir Ağları

Dr. Öğr. Ü. Abdurrahman Burak GÜHER

EB303

10:15-11:00

BMB 101 Matematik- I - B

Dr. Öğr. Ü. Özcan YIRTICI   EB204 //

BMB 109 Algoritma ve Programlama I-A

Doç. Dr. Mehmet Fatih TEFEK   EH B09

BMB 211 Veri Yapıları

Dr. Öğr. Ü. Haydar TUNA

EB203

11:15-12:00

13:15-14:00

BMB 103 Mühendislik Fiziği - A

Dr. Öğr. Ü. Özcan YIRTICI   EB204 //

BMB 111 Algoritma ve Programlama Lab. I - B

Doç. Dr. Mehmet Fatih TEFEK   EH B09

BMB 215 Nesneye Dayalı Programlama

Dr. Öğr. Ü. Abdurrahman Burak GÜHER

EB203

BMB 301 Veritabanı Yönetim Sistemleriı

Dr. Öğr. Ü. Haydar TUNA

EB303

BMB 427 Sistem Analizi

Dr. Öğr. Ü. Erhan TURAN

EB304

14:15-15:00

15:15-16:00

BMB 103 Mühendislik Fiziği - B

Dr. Öğr. Ü. Özcan YIRTICI    EB204//

BMB 111 Algoritma ve Programlama Lab. I - A

Doç. Dr. Mehmet Fatih TEFEK   EH B09

16:15-17:00

 

 

 

SALI

08:15-09:00

BMB 101 Matematik- I - A

Dr. Öğr. Ü. Özcan YIRTICI

EB204

 

BMB 303 Veritabanı Yönetim Sistemleriı Lab - A

Dr. Öğr. Ü. Haydar TUNA    EB201//

BMB 313 Bilgisayar Ağları Lab-B

Dr. Öğr. Ü. Muhammet Talha KAKIZ   EA105

 

09:15-10:00

BMB 207 Elektronik Devreler

Dr. Öğr. Ü. Ökkeş Gökalp SÖKMEN

EB303

 

10:15-11:00

BMB 101 Matematik- I - B

Dr. Öğr. Ü. Özcan YIRTICI    EB204//

BMB 107 Bilgisayar Mühendisliğine Giriş -A

Dr. Öğr. Ü. Abdurrahman Burak GÜHER

EB203

BMB 313 Bilgisayar Ağları Lab-A

Dr. Öğr. Ü. Muhammet Talha KAKIZ   EA105

BMB 407 Görüntü İşleme

Dr. Öğr. Ü. Haydar TUNA

EB304

11:15-12:00

13:15-14:00

BMB 107 Bilgisayar Mühendisliğine Giriş -B

Dr. Öğr. Ü. Abdurrahman Burak GÜHER

EA103

BMB 201 Diferansiyel Denklemler -A

Dr. Öğr. Ü. Özcan YIRTICI   EB204//

BMB 209 Elektronik Devreler Lab.  - B

Dr. Öğr. Ü. Ökkeş Gökalp SÖKMEN

EI302

BMB 325 Girişimcilik

Doç. Dr. Mehmet Fatih TEFEK

EB203

BMB 407 Görüntü İşleme

Dr. Öğr. Ü. Haydar TUNA

EB304

14:15-15:00

 

15:15-16:00

 

BMB 201 Diferansiyel Denklemler -B

Dr. Öğr. Ü. Özcan YIRTICI    EB204//

BMB 209 Elektronik Devreler Lab.  - A

Dr. Öğr. Ü. Ökkeş Gökalp SÖKMEN

EI302

BMB 303 Veritabanı Yönetim Sistemleriı Lab - B

Dr. Öğr. Ü. Haydar TUNA

EB201

BMB 419 Metasezgisel Yöntemler

Doç. Dr. Mehmet Fatih TEFEK   EA105

16:15-17:00

 

ÇARŞAMBA

08:15-09:00

 

BMB 213 Veri Yapıları Lab - A

Dr. Öğr. Ü. Haydar TUNA   EB201

 

 

09:15-10:00

 

 

BMB 409 Makine Öğrenmesi

Dr. Öğr. Ü. Abdurrahman Burak GÜHER   EB304

10:15-11:00

DOY 101 Dijital Okuryazarlık

Dr. Öğr. Ü. Erhan TURAN   EB303

BMB 213 Veri Yapıları Lab - B

Dr. Öğr. Ü. Haydar TUNA   EB201

 

11:15-12:00

 

13:15-14:00

 

BMB 217 Nesneye Dayalı Prog.Lab. – A

Dr. Öğr. Ü. Abdurrahman Burak GÜHER EH B09 //

BMB 209 Elektronik Devreler Lab.  - B

Dr. Öğr. Ü. Ökkeş Gökalp SÖKMEN

EI302

BMB 319 Web Programlama

Doç. Dr. Mehmet Fatih TEFEK   EB201 //

BMB 321 Oyun Programlama

Dr. Öğr. Ü. Erhan TURAN   EA105

BMB 401 Yazılım Mühendisliği

Öğr. Gör. Dr. Fatma Neda TOPUZ

EB202

14:15-15:00

 

15:15-16:00

AİİT I Atatürk İlk. İnk. Tarihi I

Doç. Dr. Ebru GÜHER

ONLINE

BMB 217 Nesneye Dayalı Prog.Lab. – B

Dr. Öğr. Ü. Abdurrahman Burak GÜHER EH B09 //

BMB 209 Elektronik Devreler Lab.  - A

Dr. Öğr. Ü. Ökkeş Gökalp SÖKMEN

EI302

16:15-17:00

 

BMB 419 Metasezgisel Yöntemler

Doç. Dr. Mehmet Fatih TEFEK   EA105

PERŞEMBE

08:15-09:00

 

 

 

 

09:15-10:00

 

 

BMB 305 Mikroişlemciler

Dr. Öğr. Ü. Erhan TURAN

EB204

BMB 421 Siber Güvenlik

Dr. Öğr. Ü. Muhammet Talha KAKIZ

EA105

10:15-11:00

 

BMB 201 Diferansiyel Denklemler -A

Dr. Öğr. Ü. Özcan YIRTICI   EE Z04

11:15-12:00

 

BMB 201 Diferansiyel Denklemler –B

Dr. Öğr. Ü. Özcan YIRTICI   EE Z04

13:15-14:00

TD II Türk Dili II

Öğr. Gör. Funda YILDIRIM

ONLINE

BMB 203 Ayrık Matematik

Öğr. Gör. Dr. Fatma Neda TOPUZ

EB204

BMB 307 Mikroişlemciler Lab. -A

Dr. Öğr. Ü. Erhan TURAN EA105

BMB 431 Veri Madenciliği

Dr. Öğr. Ü. Orhan ABAR

EB203

14:15-15:00

15:15-16:00

 

BMB 307 Mikroişlemciler Lab. -B

Dr. Öğr. Ü. Erhan TURAN EA105

16:15-17:00

 

 

 

CUMA

08:15-09:00

 

 

 

 

09:15-10:00

 

BMB 205 Mesleki İngilizce I

Öğr. Gör. Dr. Fatma Neda TOPUZ

EB304

BMB 309 İşletim Sistemleri

Dr. Öğr. Ü. Orhan ABAR

EB202

BMB 435 Kombinatorik ve Çizge Teorisi

Dr. Öğr. Ü. Erhan TURAN   EB203 //

BMB 433 Nesnelerin İnterneti ve Uygulamaları Güvenlik

Dr. Öğr. Ü. Muhammet Talha KAKIZ   EA105

10:15-11:00

 

11:15-12:00

 

13:15-14:00

YDİ I Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Mehmet DURMAZ

ONLINE

 

 

BMB 403 Bilgisayar Mühendisliği Projesi - 2

Tüm Öğretim Üyeleri

Toplantı Salonu

14:15-15:00

 

 

15:15-16:00

 

 

16:15-17:00

 

 

 

 

 

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

2023-2024 Egitim Ögretim Yılı Güz Yarıyılı

Bilgisayar Mühendisligi Bölümü 1. Sınıf Ders Programı

Gün Saat

08:15

09:00

09:15

10:00

10:15

11:00

11:15

12:00

13:15

14:00

14:15

15:00

15:15

16:00

16:15

17:00

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

2023-2024 Egitim Ögretim Yılı Güz Yarıyılı

Bilgisayar Mühendisligi Bölümü 1. Sınıf Ders Programı

Gün Saat

08:15-09:00

09:15-10:00

10:15-11:00

11:15-12:00

13:15-14:00

14:15-15:00

15:15-16:00

16:15-17:00

PAZARTESİ

BMB 101 Matematik 1-A

Dr.Ögr.Ü. Özcan Y.

EB204

BMB 109 Algoritma ve Programlama I-B

Doç. Dr. Mehmet Fatih T.