International Affairs Office Posta  
Bütünleme Sınavları Hakkında Duyuru (9.7.2012)     Okunma Sayısı : 1535

     Yükseköğretim Kurulu’nun 19.06.2012 tarihinde almış olduğu karar gereği 2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılından geçerli olmak üzere Üniversitemizde bütünleme sınavları yapılacaktır.

     2011-2012 öğretim yılı güz ve bahar dönemi yarıyıl sonu sınavlarına girme hakkı bulunan, fakat sınavlarda başarısız olan öğrenciler ile yarıyıl sonu sınavına girme şartlarını sağladığı halde bu sınavlara giremeyen tüm öğrencilere, başarısız oldukları her ders için yaz okulu uygulaması olup olmadığına bakılmaksızın bütünleme sınavı hakkı tanınmıştır.

Verilecek olan bütünleme sınavına 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılı güz ve bahar yarıyılında başarı notu olarak FF, FD, DD, DC veya YS notu alan öğrenciler girebilecektir.

     Bütünleme sınavı programının, hafta sonu da dâhil olmak üzere 27 Ağustos-06 Eylül 2012 tarihleri arasında uygulanacak şekilde akademik birimlerin yönetim kurulları tarafından belirlenen tarihlerde yapılacaktır.

     Bütünleme sınavı ile ilgili detaylar için akademik birimlerin web sayfalarını takip ediniz.

 
 
Basın Halkla İlişkiler Birimi Telefon Rehberi Kütüphane Yemek Listesi Bilgi Edinme Birimi
Kurumsal You Tube Kanalımız
OKÜ Kamu Hizmet Envanteri ve Kamu Hizmet Standardı Açık Ders Malzemeleri Havanı Koru BİMER Eurasian Silk Road Universities Consortium BOLOGNA Bilgi Sistemi Diploma Eki Kariyer Planlama Erasmus Erasmus