OKÜ Osmaniye Meslek Yüksekokulunda Devir Teslim Yapıldı (15.3.2013)     Okunma Sayısı : 151

     

    OKÜ Osmaniye Meslek Yüksekokulu’nda, Doç. Dr. Muhittin Şahan Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini Yrd. Doç. Dr. Servet Önal’dan devralması dolayısıyla bir program gerçekleştirildi. Programa başta OKÜ Rektörü Prof. Dr. Orhan Büyükalaca olmak üzere,  OKÜ Rektör Yardımcıları, OKÜ Senato Üyeleriyle birlikte, Osmaniye MYO akademik ve idari personeli katıldı.

    Programda ilk konuşmayı gerçekleştiren Yrd. Doç. Dr. Servet Önal, görevde kaldığı süre içerisinde çeşitlik zorluklara birlikte göğüs gerdikleri arkadaşlarına teşekkür etti. “Hedefimiz bir aile ortamında çalışmalarımızı gerçekleştirmek ve çalışan arkadaşlarımızın çalıştıkları işten zevk almalarını gurur duymalarını sağlamak” diyerek sözlerine devam eden Yrd. Doç. Dr. Servet Önal,  “yöneticilik görevimi elimden geldiği ölçüde yerine getirdim;  uzun süre ihmal etmek zorunda kaldığım akademik çalışmalara yönelmek amacıyla kendi isteğim üzerine görevden ayrılma talebimi gündeme getirdim” diyerek konuşmasını tamamladı.

      OMYO Müdürüd Doç. Dr. Muhittin Şahan da “eğitim ve öğretim hepimizin ortak hedefi ve bu ortak hedefler hepimizin güçlü birlikteliği ve kararlılığı ile yükselecektir. Burada ben değil biz olacağız. Her türlü sorunun üstesinden geleceğiz. Ekip olma ruhunu görevimize en iyi şekilde yansıtacağız. Zorluk ve sorumluluklarımın farkındayım. Sizlerden aldığım ve alacağım güç ile kurumu en iyi yere taşımak ilk hedefimiz olacaktır” diyerek konuşmasına başladı. Doç. Dr. Muhittin Şahan, “Meslek Yüksekokulumuza uzun yıllar hizmet etmiş olan değerli hocam Yrd. Doç. Dr. Servet Önal’a ve çalışma ekibine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sayın Yrd. Doç. Dr. Servet Önal’ın bilgi ve tecrübelerinden her zaman yararlanmak isterim. Bana bu görevi layık gören Rektörümüz Prof. Dr. Orhan Büyükalaca’ya teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

Sık Kullanılanlar
Kurumsal Sosyal Medya
Diğer Bağlantılar