OKÜ Osmaniye Meslek Yüksekokulunda Devir Teslim Yapıldı (15.3.2013)     Okunma Sayısı : 128

     

    OKÜ Osmaniye Meslek Yüksekokulu’nda, Doç. Dr. Muhittin Şahan Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini Yrd. Doç. Dr. Servet Önal’dan devralması dolayısıyla bir program gerçekleştirildi. Programa başta OKÜ Rektörü Prof. Dr. Orhan Büyükalaca olmak üzere,  OKÜ Rektör Yardımcıları, OKÜ Senato Üyeleriyle birlikte, Osmaniye MYO akademik ve idari personeli katıldı.

    Programda ilk konuşmayı gerçekleştiren Yrd. Doç. Dr. Servet Önal, görevde kaldığı süre içerisinde çeşitlik zorluklara birlikte göğüs gerdikleri arkadaşlarına teşekkür etti. “Hedefimiz bir aile ortamında çalışmalarımızı gerçekleştirmek ve çalışan arkadaşlarımızın çalıştıkları işten zevk almalarını gurur duymalarını sağlamak” diyerek sözlerine devam eden Yrd. Doç. Dr. Servet Önal,  “yöneticilik görevimi elimden geldiği ölçüde yerine getirdim;  uzun süre ihmal etmek zorunda kaldığım akademik çalışmalara yönelmek amacıyla kendi isteğim üzerine görevden ayrılma talebimi gündeme getirdim” diyerek konuşmasını tamamladı.

      OMYO Müdürüd Doç. Dr. Muhittin Şahan da “eğitim ve öğretim hepimizin ortak hedefi ve bu ortak hedefler hepimizin güçlü birlikteliği ve kararlılığı ile yükselecektir. Burada ben değil biz olacağız. Her türlü sorunun üstesinden geleceğiz. Ekip olma ruhunu görevimize en iyi şekilde yansıtacağız. Zorluk ve sorumluluklarımın farkındayım. Sizlerden aldığım ve alacağım güç ile kurumu en iyi yere taşımak ilk hedefimiz olacaktır” diyerek konuşmasına başladı. Doç. Dr. Muhittin Şahan, “Meslek Yüksekokulumuza uzun yıllar hizmet etmiş olan değerli hocam Yrd. Doç. Dr. Servet Önal’a ve çalışma ekibine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sayın Yrd. Doç. Dr. Servet Önal’ın bilgi ve tecrübelerinden her zaman yararlanmak isterim. Bana bu görevi layık gören Rektörümüz Prof. Dr. Orhan Büyükalaca’ya teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.


         

        

 

 

OKÜ Rektörü Prof. Dr. Orhan Büyükalaca da yaptığı konuşmada, “bugün Üniversitemizin büyüdüğüne şahit olduğumuz bir töreni gerçekleştiriyoruz” diyerek, “Üniversiteye ilk geldiğim günlerde Sayın Önal ve ekibinin samimi karşılaması bizim için son derece önemlidir” dedi.  “Üniversitemiz sürekli gelişiyor gelişecek. Kurum olma bilincine ulaşan, birimlerini kurmuş aktif olarak çalışan bir üniversite olmuş durumdayız.Osmaniye Meslek Yüksekokulunun kalitesinin artırılması, öğrencilerin daha ileri iyi bir eğitim alabilmesi noktasında Yrd. Doç. Dr. Servet Önal ve ekibi ile birlikte güzel işler gerçekleştirdik. Yrd. Doç. Dr. Servet Önal kurum içerisindeki sorunları kendi içerisinde çözüp bize minimum problem aksettirerek pozitif bir yaklaşımla Osmaniye Meslek Yüksekokulunu yönetti. Yrd. Doç. Dr. Servet Önal’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasına devam eden Prof. Dr. Orhan Büyükalaca,  göreve yeni gelen Sayın Doç. Dr. Muhittin Şahan’ın görevi en iyi şekilde yerine getireceğine olan inancını belirterek, kendisine teşekkürlerini iletti.

              Program plaket ve hediye takdiminin ardından kokteyl ile sona erdi.
               Sık Kullanılanlar
Kurumsal Sosyal Medya
Diğer Bağlantılar